RENKLİ ÇORAPLI KUZGUN

17.2.2024 Cumartesi 14:00
AKM - BEDİA MUVAHHİT SAHNESİ
Konum için :
Yaş Sınırı : 3 +

Menesse, şehrin en renkli caddelerinin birinde yaşayan yardımsever, şefkatli ve neşe dolu bir çocuktur. Her gün renkli çoraplarını giyerek caddelerde dolaşmayı çok sever. Kaplan, Uğur Böceği, Ayıcık, Kurbağa Hanım ve Pastacı, Menesse’nin dostlarıdır.  Günün birinde, renkli mahalleye siyah bir Kuzgun çıkagelir. Burayı çok sever ve burada yaşama karar verir. Ancak renkli caddenin sakinleri, yeni bir arkadaşa alışmakta güçlük çekerler. Kuzgun bu duruma çok üzülür. Onların renklerine sahip olmak ister ve tüm renkleri alır. Oysa renkler hepimizindir; renkler herkesindir. Güzel kalpli Menesse, Kuzguna ve diğer dostlarına renkleri hep birlikte sevmeyi öğretir.
   Ezgi Ergün’ün uyarladığı ve yönettiği; İlayda Uyar, İzel Nişancı, Mehmetcan Tapar, Onur Doğan ve Uğur Karasakal’ın oynadığı oyun 17 Şubat 2024 Cumartesi günü Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde çocuklarımızla buluşacak.

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır