SENİ GİDİ BENİ

5.4.2024 Cuma 20:30
AKM - BEDİA MUVAHHİT SAHNESİ
Konum için :
Yaş Sınırı : 13 +

Çapkın Rüştü, üç farklı kadını ayrı ayrı yönetmektedir ve bu aldatmacaya evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye'yi de dahil etmiştir. Bir gün, eve gelen bir elektrikçiye yardım ederken Düriye, elektrik akımına kapılır ve sonuç olarak elektrikçi ile Düriye'nin ruhları yer değiştirir. Kadınların da eve gelmesiyle içinden çıkılamaz bir durum ortaya çıkar.
   Nami Esatgil'in yazıp yönettiği ve İpek Tanrıyar, Murat Tavlı, Sibel Gökçe, Efsane Geçen, Selda Bucak gibi isimlerin rol aldığı bu oyun, Göktürk dergisi ve gazetesinin okuyucu oylarıyla yılın en iyi komedisi ödülünü kazanmıştır.

   Bu eğlenceli ve komik oyunu izlemek için tüm tiyatroseverleri 5 Nisan 2024 Cuma günü Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’ne bekliyoruz.
Tüm Büyükçekmece halkımıza ve öğretmenlerimize ücretsizdir.

SÜRE: 120 DAKİKA/ İKİ PERDE

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır