ROBOT OLMA

21.4.2024 Pazar 13:00
ZÜBEYDE HANIM KÜLTÜR MERKEZİ DAVET VE NİKAH SALONU
Konum için :
Yaş Sınırı : 5 +

Oyunumuz, teknoloji bağımlısı olan bir çocuğu kötü alışkanlıklarından kurtarmaya çalışan Bilge adlı bir karakter ile çocuğu yoldan çıkarmaya çalışan ve bağımlı olması için çabalayan Kara Siber adlı kötü karakter arasındaki mücadeleyi anlatıyor.
   Bilge, çocuğu kitaba, sanata, spora ve gerçek oyunlara yönlendirmeye çabalarken, Kara Siber ise zararlı internet oyunlarına ve tembelliğe teşvik etmektedir. Oyunda, internetin kötü niyetli kişilerin elinde ne kadar zararlı bir yer haline gelebileceği vurgulanırken, aynı zamanda internet ve oyun bağımlılığının hareketsiz bir yaşam ve sağlıksız beslenmeyle olan ilişkisi de ele alınmaktadır.
   Çocuklara sağlıklı beslenmenin önemini ve yollarını anlatan oyunu, 21 Nisan 2024 Pazar günü saat 13.00’te Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Aydın Ilgaz Gösteri Salonu’nda izleyebilirsiniz.

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır