SEVGİLİ HAYAT

21.4.2024 Pazar 20:00
AKM - BEDİA MUVAHHİT SAHNESİ
Konum için :
Yaş Sınırı : 13 +

Sevgili Hayat" adlı tiyatro oyununa hoş geldiniz, sıcak bir mahalle hikâyesine konuk olmaya hazır mısınız?
“Lütfiye Hanım, mahallemizin sevecen teyzesi; kimseyi geri çevirmez, herkesin yardımına koşar. Cemal Bey ise yıllarca onun peşinde koşmuş, ancak bir türlü yüz bulamamış bir amcamızdır. Mahallede Sevgi ve Eray, birbirlerine deliler gibi âşık olmalarına rağmen parasızlık yüzünden evlenemezler. Kapıcı Hasan'ın karısı ise parasızlık yüzünden oğullarını sünnet ettiremediği için endişelenmektedir.”
Kandemir Konduk’un kaleme aldığı, Yaşar Ayvacı’nın yönettiği ve Murat Donat’ın yönetmen yardımcılığını üstlendiği, Büyükçekmece Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun oyuncularıyla sahnelenen "Sevgili Hayat", İstanbul'un bir mahallesinde kendi hallerinde yaşayan, birbirini seven insanların öyküsünü anlatıyor. Bu etkileyici oyun,  21 Nisan 2024 Pazar günü Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde seyircilerle buluşacak.
80 DK TEK PERDE

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır