LEYLA İLE MECNUN DEĞİL

26.4.2024 Cuma 20:00
AKM - BEDİA MUVAHHİT SAHNESİ
Konum için :
Yaş Sınırı : 13 +

“Leyla ile Mecnun Değil”, bizim komedi yapmak için "HERKES" lerimizdir. Kadın ile Adam, boşanmak üzere olan bir çifttir. Yaklaşık altı aydır ayrı evlerde yaşamaktadırlar; birbirlerinden uzaklaşmak ve sona eren bir ilişkiden kaçınmakla, yeniden alevlenmekten korkmaktadırlar. Boşanmalarına sadece iki gün kala, en sevdikleri, aşklarına tanıklık etmiş ve hatta nikah şahitliklerini yapmış olan İskender abileri aniden ölür. Kadın ile Adam, İskender abilerini gömmek üzere hazırlıklara başlarlar. Cenaze ve merasim süreci içinde geçen oyunumuzda, "Kadın ve Adam" ı ilişkilerini sorgularken, bazen tartışırken, bazen de gülümserken izleriz.
   Bir cenaze etrafında dönerek, boşanmak üzere olan iki çiftin herkes gibi olduğunu, küresel erkek-kadın meselelerinin dünya meseleleriyle örtüştüğünü gösteren, Bülent Emrah Parlak ve Elit Andaç Çam'ın başrollerini paylaştığı oyunumuz, 26 Nisan 2024 Cuma günü saat 20.00'de Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde seyircilerle buluşacak.
75 DK TEK PERDE

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır