ALBERT EİNSTEİN DÂHİLERİN DÂHİSİ, ÇILGIN FİKİRLERİN BABASI

28.4.2024 Pazar 13:00
ZÜBEYDE HANIM KÜLTÜR MERKEZİ DAVET VE NİKAH SALONU
Konum için :
Yaş Sınırı : 3 +

Hem sevimli, hem komik, hem de mucit bir karakter...

   Tarihin en büyük fizikçisi ve sıra dışı zekâsıyla Dünya tarihini değiştiren o adam, "Albert Einstein"! Yani dâhilerin dâhisi, çılgın fikirlerin babası. Ne yazık ki, günümüz çocukları bu sıra dışı fizikçiyi yeterince tanımıyorlar. Onların dünyasına bu büyük zekânın teorilerini, fikirlerini ve kuramlarını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz; hatta bunları bir tiyatro oyununa dönüştürdük.
   Fizik, uzay, manyetizma, zaman ve hayal gücü, Einstein'a yardımcı oluyor. Projeksiyon ve görsellerle desteklediğimiz oyunumuz dijital tiyatro şeklinde tasarlanmıştır.

   Haydi, çocuklar! Tarihin en sevimli ve en büyük dâhisi olan Albert Einstein, 28 Nisan 2024 Pazar günü saat 13.00'te Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Aydın Ilgaz Gösteri Salonu'nda sizleri bekliyor.

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır