GRUP ARMONİ RENKLERİN DİLİ KARMA RESİM SERGİSİ

27.5.2024 Pazartesi 14:00
AKM - İBRAHİM ÇALLI SANAT GALERİSİ
Konum için :

Büyükçekmece Park Village Sanat Atölyesi, 2019'dan bu yana Meral Özdoğan, Selda Şen, Sevda Çubuk, Tuğba Eroğlu ve Tülin Kumbasar gibi yetenekli sanatçılarla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Ressam Mehmet Karaman'ın rehberliğinde gerçekleşen atölye çalışmalarında, kara kalem desen, perspektif, ışık-gölge ve renk varyasyonları gibi konular üzerine yoğunlaşan grup üyeleri "Renklerin Dili Karma Resim Sergisi" ile yağlı boya ve sulu boya tekniğiyle ürettikleri eserlerini sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Bahar temasını temel alarak oluşturdukları konseptlerini reel ve soyut kavramlar arasında ustaca aktaran sanatçıların, yağlı boyanın tüm imkânlarını kullanarak ortaya koydukları eserlerden oluşan sergisi, 27 Mayıs - 1 Haziran 2024 tarihleri arasında Büyükçekmece AKM İbrahim Çallı Sanat Galerisi'nde sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Önemli Notlar

E-Bülten

T.C. Büyükçekmece Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Büyükçekmece Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır